Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz joghurt #10 üzenetére

    Most akkor kezdem hülyének érezni magam... Ezt nem teljesen értem, ez akkor mit akar jelenteni?
    "A rendszer azt figyeli, hogy az adott sorozatnak éppen hány része van benne a műsorújságban és azok pontosan mely epizódok (ugyanis figyeli a rendszer, hogy egy epizódot csak egyszer rögzítsen), ha van két sorozat, ami azonos napon átfedéssel kerül műsorra és be van mind a kettő állítva rögzítésre akkor a rendszer azt nézi, hogy melyiket vetítik más időben is és akkor van-e ütközés másik előre ütemezett felvétellel."

    Tehát akkor ha jól értem nézi, mikor vetítik ugyanazt a részt más időpontban is (tehát nézi az epizód számát, s nézi mely sorozatról van szó, azaz történik beazonosítás), s megnézi továbbá, hogy a 2-3-X-edik sorozat akkor is fedi-e az adott időpontot vagy sem, ha nem, akkor azt rögzíti. Vagy mi vaaaan?

    Mindegy nem akarom én ezt ennyire megérteni, mert sosem lesz kábeles előfizetésem, csak ez mégsem tiszta számomra, s ha már így belementünk ebbe a témába, nem bánnám, ha képben lennék.

    Zitronensaft! A legtöbb (ha nem az összes) szolgáltatónál az EPG sem a szolgáltatás része ilyen alapon, hogy a szerződést nézegetjük... :D Szóval ezt neeee...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák