Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    nyugi, azért itt még sok kutatás van hátra, de ez baromi nagy felfedezés egy 4. ilyen elem ami mindent megjegyez. 100x, 1000x gyorsabb mint egy merevlemez, szerintetek ez hova vezet? A memóriák sebessége is megsokszorozódik ráadásul kevesebb áramot fog fogyasztani, ha jól értem akkor töredékét.
    Ráadásul az OLED és SSD ipar fellendülőben (utóbbit azért ez felválthatja idővel), még csak most bontogatják szárnyaikat, de ez jó irány. Sőt, új fajta hordozható áramforrás, a üzemanyagcella alapú tárolás is a közeljövőben nyit a piac felé (PH főoldalon van a friss hír).

    Egy mai laptop legjobb esetben is ha ULV-s proci van benne, de még merevlemezes (SSD sztem még drága a laptopokban, de az ULV-sek már érkeznek így szép számmal), 12"-os kijelzővel bír 7-8 órát jó esetben. De ha ebbe belepakolunk midnent amit most leírtam, csúnya egyéni becsléssel mennyi? 18-28 óra (hasraütés)? És a benzinkúton feltölthetjük az energiacellát :)

    15 évet adok. (el is gondolkoztam, 40 leszek, még egy rakás technológiát fogok látni, yeah! Lessz itt fluxus-kondenzátor meg mindenk :DD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák