Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz pomorski #22 üzenetére

    Mikor nagyon sok időm volt anno, akkor én is leszedtem minden sz@rt, kipróbálni, kiírtam DVD-re dolgokat, anélkül, hogy kipróbáltam volna, amit azóta megsemmisítettem. Volt ami futott 10 percet (meg települt előtte fél órát), volt ami futott egy órát. Az Artisjus díj miatt viszont így is jobban járt a kiadó, mint ha abszolút nem is kerülök kapcsolatba a szemetével :)
    Ha pénzbe kerül, ráadásul sok pénzbe, akkor az ember már válogatni kezd, neadj Isten még valami igényszerűsége is kialakul, ami alapból nem rossz dolog. A demók nagyon jók, csak mára nagyon kevés van, látod, hogy mit veszel meg, legalábbis nagyjából. Mert nagyon sok fizetett kritika van, vagy csak egyszerűen más ember máshogy látja, megveszed, és kidobtál rá feleslegesen egy csomó lóvét...
    Vettem X36-ra egy csomó használt játékot, mert az újakhoz képest olcsó volt (1-2ezer darabja), ezeknek már a nagyrészét el is adtam, mert a többsége a gépben sem volt soha. Ez amolyan mini evolúciós folyamat, amin keresztülmész, hogy megtaláld a magad útját :)
    Ismerősök közül sokan lehúzták a StarCraft2-t, mert ugye warezben próbálták, és úgy messze van az egész az eredeti játék élményétől. Szerintem. Szóval ennek is megvan a veszélye.
    Én speciel nem bánom, hogy kevesebb a warez lehetőség, mert többen indulhatnak el a minőség felé, kevesebbet, de jobbat, azzal viszont játsszanak többet.

Új hozzászólás Aktív témák