Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    Számomra az egyik legnagyobb csalódás. :O
    Kiadnak egy Battlefield-et Star Wars köntösben, de ez nem akkora baj. A grafika és a hangok odab@sznak, de keményen. Szépen és simán fut a játék, a pályáknak és fegyvereknek megvan a feeling-jük, a hangulat is rendben van... egészen addig amíg el nem kezdesz vele tényleg játszani. A játék során ezekre nem annyira figyelsz, mert nem erről szól. Folyamatosan azt tapasztaltam (és igaz nem sok időt adtam neki, de az is elég volt, hogy kicsit felhúzzam magam), hogy valahova lespawnolok, majd kis séta után valaki egy messzi helyről kilő sniperel. Ez nem is lenne gond, de az nagyon kellemetlen, amikor én már beleeresztettem 4-5 lövést távolról (hiszen nincs recoil, így ez nem probléma), majd az ürge odafordul és egy lövés. A pályák túlságosan is nyitottak, gyakorlatilag stratégiázni nem nagyon lehet, ha egyedül vágsz bele a csatába (ez biztosan nagyobb móka, ha többen tolják egyszerre). Ami pedig a "hősöket illeti... Te agya ég! :W Még egy ekkora sz@rságot nem láttam. Az rendben van, hogy nagyon erősek, mert TPS nézetből lehet menni. De azért láttunk már jó TPS rendszert SW játékban korábban (Force Unleashed). Azért onnan lehetett volna meríteni egy kis ihletet. Ráadásul, hogy szemből sebezhetetlenek az is egy vicc.

    Röviden: Nekem hiányzik a játékból a "lélek" és a cél. A Titanfall-ban például ugyanezt a modelt sikerült jól megcsinálni. Élvezettel léptem be minden egyes csatába, mert olyan volt mintha egy nagy dolognak a részese lennék. Na ez itt nincs meg.

    Ha nem lenne akkora a konkurencia kompeteitív FPS-ből (CoD4 MW: Galactic Warfare mod, Battlefield széria, CoD széria, Titanfall, CS:1.6/Source/GO, stb.) és egyébként is (Fallout 4, GTA 5, stb.), akkor lehet jó lenne, de így sajnos ez egy kicsit sovány nekem.

    Nagyon örülök, hogy ki lehetett próbálni, mert így már egészen biztosan nem fogok rá beruházni, pedig év elején még nem így gondoltam. :((

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák