Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz csiki_92 #15 üzenetére

    Amúgy csak tudni kell játszani a játékkal, szerintem igenis van benne taktika is, vagy legalábbis van értelme a játéknak

    This.
    El sem tudom kepzelni mifele ertelmi zavar lehet olyan kijelentesek mogott, minthogy szar a jatek, mert a hulye jatekosok nem kovetik az objektivat meg nem er teljes arat, mert a betaban keves a tartalom :U

    A betanak nem az a celja, hogy demozza a jatekot, sot rendszeresen ettol kevesebb tartalommal jonnek. A dinka playerek okozta kaosszal meg en nem talalkoztam, a meccseken amiket jatszottam a jatekosok kovetkezetesen csinaltak amit epp kellett (a Hoth-on, a masik ketto elegge CoD stilusu sajna, ott mast nem is lehet mint ossze-vissza futkosni mint a veszett egerek) - ez talan a legpozitivabb vonzata az aramvonalasitasnak, mivel a jatek nem igenyel es nem is tamogat komolyabb csapat alapu strategiazast, nagyon konnyu bekapcsolodni az egyszeri gemernek is anelkul hogy elveszve erezne magat benne.
    Arrol nem is beszelve, hogy csak ugy okadja magabol az SW hangulatot, pure fanservise az egesz. En imadtam minden percet a Hoth csataknak, ha lenne idom hosszabb tavon multizni mar dobnam is a rendelest. Akkorat fog ezzel robbantani a Dice, mint meg semmivel.

Új hozzászólás Aktív témák