Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Én nem sok értelmét tartottam anno a tesióráknak. Nem is ment jól, és a motiváció is kb. nulla volt. Egyszerűen csak túléltem, mert béna voltam az ilyen jellegű dolgokhoz. Aztán most 27 évesen eljutottam odáig, hogy az élet apró dolgokból lépcsőzetesen épül fel.

    Véleményem szerint a saját életünkben a kiindulópont, az első építőkő mi saját magunk vagyunk. Minden amit képesek vagyunk megtenni, annak az az alapja, hogy a testi és lelki egészségünk megvan. Ahhoz, hogy a testi egészség folyamatos fenntartható állapotban meglegyen és minél közelebb kerüljünk egy optimális állapothoz szükség van a mozgásra. Ha elhanyagoljuk a saját testünket és úgy próbálunk meg minden más célt elérni az életben, az kicsit olyan mint ha alapozás nélkül próbálnánk házat építeni.

    Emellett pedig, a lelki egészség megőrzéshez is nagyban hozzájárul.

    Hogy ez milyen formában történik meg? Az kb. mindegy. A lényeg, hogy az ember megismerje a saját testét és törekedjen arra, hogy minél jobban fejlessze azt és főleg tudja használni úgy ahogyan az rendeltetésszerűen ki lett találva.

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák