Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zoli62 #32 üzenetére

    A legjobb,hogy igazából rejthet is buktatókat ez az x napos dolog...
    Például valaki gondolja,hogy szólnak,mikor visszakerül a tarifacsomagjának megfelelőbe a percdíj?
    Vagy mondjak durvábbat,szólni fognak,hogy ha az ember a horror Start csomagot hagyja netre,mert pl.elég neki havi 100 mega,és mi van,ha hopp,elfogy?

    A tájékoztatás nem erős oldaluk,egyenlegre sem.Fordulónapkor jön x db sms,miket hosszabbítanak,DE azt persze egyikbe se írják,hogy ezértx,ezért y ft minusz,és ennyi maradt.
    Ez akkor szép,amikor pl.az ember épp egy fontos hívás közepén szembesül azzal,hogy ugrott a pl.3500ft-os egyenlege,hívás megszakad...

    A múltkor a Deezerrel szívtam meg.Aktiváltam a próbahónapot,1 héttel a fordulóm előtt,mondom nyaralásra kell is a több net,de nem is költenék rá,van jobb helye is a pénznek..
    Erre mi van?Fordulónapkor a tetű bagázs egyenleghiányra hivatkozva,mert nem sikerült mindent levonni(én marha nem is izéltem,hisz a szolgáltatások nem is kellettek,gondoltam spórolás,hisz alig telefonálok,és ott a net),fogták magukat,kilőtték a 2gigás Deezeremet is,amiből volt másfél giga,és 1 hete indult,szépen átraktak a Start-ba szó nélkül,mert én tettem arra,hogy a 80sms csomag nem aktív,ha nem kell,csak elkezdett csipogni a telefon net közben,hogy egyenleg 600,mi a bráner.

    Kénytelen voltam a tetves Start csomaggal még 300alá letolni az egyenlegem,hogy FELTÖLTHESSEM,mert olyan szolgáltatást lőttek ki,amit kifizettem!!!Csak mert az ember lazán kezeli,hogy majd töltök holnap...

    Lesz ebből még majd kavar.
    Többet fog majd hozni sok bepalizott ember,akinek fingja se lesz,mikor jár le az ajándék nete,a jobb percdíja,és például a 30.napon hány órakor?Biztos sokan beleszaladnak a tutiba,hogy majd utólag jön az 1órás telefonbeszélgetés mellé,hogy hopp,mi úgy gondoltuk,hogy itt off,és 50percet a tarifásoddal toltál...

    Lenne értelmes az app,már az is érne valamit.a 2013! Szeptemberi egyenlegem mutatja,nem frissül,Deezer áll 2 gigán...most frissült a napokban,de minek?
    Össze vannak zavarodva...ezt a "kampányt" fel kellett volna vezetni,az app-al megtámogatn,aminél szerintem alapfunkció kéne,hogy kapjon az ember jelzést,amikor ez-az-amaz lejár,pl.előtte 1 nappal,1 órával.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák