Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Littoral #39 üzenetére

    Érzik ám, hogy gáz van. Minél jobban szorítják a markukat, annál kevesebb(en) marad(nak) benne. Nekem már tök mindegy, hogy mennyi a percdíjuk és a baráti szám akcióik is hidegen hagynak, mivel kb. egy éve meguntam a gusztustalankodásaikat és átmentem üzletiből, privát kártyásba. Azóta nem indítottam egyetlen GSM hívást sem. Csak netet veszek és azt használom telefonálásra. A Telenor még engedi, de a másik kettő ott tesz keresztbe a VOIP -nak, ahol csak tud. Pl. a T. -nek egyetlen kártyás netcsomagja sincs, amiben ne lenne tiltott. Persze csak vergődnek, mert a tiltás több módon is egyszerűen megkerülhető. A T. a virtuálisan küldött hívószámot sem engedi kijelezni. De így sem tudják megállítani a változást. A GSM -kasza egyre életlenebb. Komoly szintű leépítésre kényszerültek. A pirosak meg azzal reklámoztak, hogy ha vkinek nem tetszik a Telenor júliusi áremelése, akkor az válassza őket, mert ők nem változtattak. Akkor nem is, csak egy hónappal később. Mellesleg a VOIP náluk is ördögtől származó kommunikációs csatorna. Aztán eljön majd 2015 decembere és a kartellezésnek is bealkonyul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák