Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    Egy "hülye" kérdés...
    Ha jól értem itt arról van szó,h. a rézkábelt kicserélik optikaira, akkor ez azt is jelenti,h. mondjuk áramszünet esetén a net nem száll el? (mondjuk a pc és a modem-bridge-akármi stb szünetmentesen van)

    Vagy itt is elszáll mint mondjuk kábelnet esetén? :F
    (ez utóbbit többen mondták,h. áramszünet esetén elszáll nekik a kábelnet,hiába van szünetmentesre kötve minden cuccuk)

    Thx!

    Egyébként én a 21. ker kertesházas részén lakok és nekem is vannak problémáim a nettel...
    Ugyan 8000/512es van de ebből mire ideér a gyakorlatban lesz 5500/380 kb... (a feltöltésre pedig igencsak szükségem lenne mivel többen használjuk egyszerre a netet pl. skype-ra és egyetemi jegyzetek stb-küldözgetésére, tehát lenne helye "simán" az 1 megás feltöltésnek...)

    És akkor itt nyomják a reklámokat az embernek orrba-szájba,h. ilyen gyors net ennyiért, erre pedig "önnél sajnos nem elérhető"...(se upc se a többi csak adsl)

    A lakótelepeken pedig a haveroknál vagy 8 éve van upc...És most kezdték el bevezetni a digit is...Én meg csak leshetek,h. kertesházban lakok... :(((

    Az egyik rokonunk Szlovéniában lakik nem messze a magyar határtól a családjával egy kicsi faluban(!) és náluk úgy van az adsl "kitalálva",h. aki diák az kap igen sok kedvezményt(!) ráadásul ott 1-1 árban több sebességből-csomagból is lehet választani(!),mindenkinek az igényének megfelelően...
    Pl 1/512 vagy 2/256 vagy 4/128 vagy 1,5/384 stb...(ezek csak példák voltak találomra,kinek mire van szüksége 1 árkategórián belül,csupán a rugalmasság bemutatásáért írtam őket)

    Nálunk meg van 3-4 csomag összesen és abból még nem is garantált a sebesség... :(

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák