Új hozzászólás Aktív témák

  • myke01

    senior tag

    Kipróbáltam a hetes verzióját az ASC-nek (most csak a free-t) ,mivel régebben használtam az elsőtől kezdve. Sajnos ez sem kíméletes a felhasználóval ; utálatos módon "belerágja magát mindenhova kéretlenül" ,ahova nem kellene. Pl. böngészővédelmet ki a franc kért ?! Automatice települt . Nem volt rá opció a telepítésnél ,hogy ki lehessen kapcsolni. (Tudom ,utólag ki lehet söpörni a böngészőből ..NA DE..) A gyanútlan user ha nem figyel telepítésnél ,akkor a yahoo lesz a keresőmotorja ,és a kezdőlapja is ;és a tetejébe kap még egy Iobit eszköztárat is a böngészőjébe. :) Aljas módon jó apró betűkkel igyekeztek "elrejteni" ezeket az opciókat telepítésnél ;] .Ja ,és telepítés után nem árt körülnézni az msconfig-ban a szolgáltatások résznél : becsempész vagy "kettőt" (tök feleslegesen) a futó szolgáltatások közé ; az autom. indításról nem is beszélve.

    Free vs Pro ? Bevallom őszintén ,szinte semmi különbséget nem vettem észre a gép sebessége terén (még a 6-os verzióról beszélek) . Hiába a "nagy " rendszer-optimalizálás , szemmel láthatóan nem észrevehető. Ha valaki mást tapasztalt ,cáfoljon meg :) !
    Ezekre az opciókra gondolok itt :

Új hozzászólás Aktív témák