Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz CPT.Pirk #113 üzenetére

    Remélem nem vetted magadra a trollozást, mert Te azon kevés Linux fan közé tartozol, aki nem kezd el zsigerből köpködni ha MS.

    De azért lássuk be néhány komment tényleg olyanra sikerült, mintha a HSWS-n lekapcsolták volna a hozzászólásokat és a bejáratott kommentelőcsapat ide átszabadult volna...

    Hogy a krdésedre is válaszoljak:
    Tesztnek nevezni a cikket tényleg vicces volt, egy komplett Office csomagot kb hetekig elehetne tesztelni és rosszabb helyeken az eredményt akár diplomamunkának is elfogadnák (lenne vagy 50 oldal). A szoftverbemutató tényleg jobban leírja hogy miröl is van itt szó.

    A cikkíró bemutatta a saját személyes benyomásait, leírta, hogy neki mindent egybevéve személyes tapasztalat alapján bejött. Szakmai értelemben persze nem volt színvonala a cikknek, de mint személyes tapasztalatot tudom értékelni, és ugye valahol az a lényeg.

    Három darab hogyazénpingvinem milyen király cikk mellé /a legutóbbi kb két napja volt, ott ugye valaki leírta, hogy linuxon milyen jól jelet patchelni és kb utalt rá, hogy Windows plattformon épeszű ember nem fejleszt csak aki szivatni akarja magát/ szvsz valahol elfér egy ilyen is. Szerintem ez még kevésbé volt részlehajló, elfogult, és a cikkíró nem is próbálta magát minden Office csomagok ismerőjének feltüntetni. És ugye el sem kezdte a a többi konkurens terméket köpködni, hogy "bezzegazok milyen szarok" én ezt is tudom értékelni.

    J.

Új hozzászólás Aktív témák