Aktív témák

  • Petyyyyy

    addikt

    válasz LordX #18 üzenetére

    Az első bekezdéssel egyet is értek, tiszta sor.

    Nem úgy a másodikkal. Nem venném biztosra, hogy a játékosoknak mindegy a Mantle vs DX kérdés.
    Én úgy látom, a leglelkesebb játékosok (akik élvezik is a játékot) nem i7 - 290X párossal játszanak. Ez pl. egy érv mellette. Ellene nem tudok felhozni.

    A legutolsó hasonlat meg pont nem passzol ide szerintem. Itt egy eldöntendő kérdésről van szó, ahol adott a két versenyző és nincs más opció.
    Ha tiltasz néhány magot, attól a CPU még CPU marad, ugyanazzal az utasításkészlettel dolgozik tovább. Ha viszont az egyik mérésen egyik API-t, majd egy másik mérés alkalmával egy másik API-t használsz, akkor valószínűleg az API-k közti eltérést kapod eredményül, nem?
    Úgy már azt kell számításba venned, hogy a GTX csak 60 fps-t hoz, az R9 meg 65-öt DX-ben, Mantle-val meg már 75-öt. És felmerül a kérdés...mennyit hozna a GTX Mantle-vel?

    Tudom, nincs ember fia aki figyelembe venné a teszteredményeket vásárlás előtt.
    Tényleg ne érts férre, jöhetnek a Mantle mérések, csak pont egy ilyen tesztkonfig esetében...

    Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Aktív témák