Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Én is rendelkezem olyan ECS lappal - igaz lengyelből hozták, jóval olcsóbban, mint nálunk kapható volt). Akkor váltam meg tőle, amikor az 1,3-as Duron, majd a 2200+os XP után belekerült volna egy 2500+ Barton, meg az MX440 helyére egy 9550-es Radeon. Ugyanis sem a proci FSB-jével, sem a 8× AGP-vel nem volt már kompatibilis. Akkor lett egy NF7S2G-re cserélve, amiben viszont 1900+/2500+/3200+ órajeleken működött a proci, mindezt Win alól állítgatva igény szerint a ClockGen progival... (Úgy tudom, hogy még a mai napig használják valami régi Linuxszal.)

    Ebből a Sulinetes időből - igaz, a második feléből - az első tunerem, a Leadtek TV2000XP Expert rémlik még mindig cirka 17000 jó magyar forintért, a 200GB-os Seagate IDE merevlemezem (ára már nincs meg, de olyan 21K körül volt), meg a mai napig használatban levő 300W (PMPO) Maxxtro hangfalam (~3400Ft) társaságában. Hogy mennyire örültem, mikor ~8 hónapra rá visszakaptam a családtól az adókedvezményként visszajáró nyári munkám során megkeresett pénzemet. :)

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák