Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    Ahh, Sulinet…
    2004-2005 környékén egyetem mellett ipari mennyiségben ÉPÍTETTEM a sulinetes gépeket egy ipari parkban lévő raktárban éjt nappallá téve :D (jól fizetett)
    Mivel korábban garszervízben dolgoztam, adta magát a dolog,meg az ismerettség hogy gépépítő/teszter legyek.
    Te jó ég miket raktunk ott össze…
    Ecs alaplapok, gagyi tápok, gagyi memóriák. Egy hosszú tesztasztalon kb egyszerre 20 gépet tudtam kirakni, és szépen nyomtam fel rájuk az UHU linuxot, futattam a teszteket.
    Minden 3-ik gép memóriahibás esetleg alaplaphibás volt, a ramok kb egy kilós pakkokban hevertek kartondobozban, befőttesgumizva 10-esével.
    Egyszer az egyik táp szó szerint kigyulladt, miközben ment a tesztelés.
    Még valahol vannak is ezeréves képeim, ahogy halmokban állnak a gépek, amiket plombáltunk, csomagoltunk utána, és mentek ki boltokba, (tesco, euronics stb.) van egy kép, ahol a kibontott alaplapos dobozok vannak behajigálva a raktár sarkában, kb embermagas halomban.
    Egyfolytában ment a meló, sokszor éjszaka is dolgoztunk, az éjszaka közepén hozták a teherautónyi cuccokat, hogy reggelre meg kell, hogy legyen az árú, mivel a reklámújságban már benne van az ilyen-olyan parasztvakító konfig :D
    Azt sem tudtuk, éppen melyik nagykerből, kinek a megrendelésére jön a szerintem legjobb esetben szürkeimportosnak nevezhető töménytelen alaplap, proci, vga, ház…

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák