Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz kali #988 üzenetére

    Így van, a cam modulok jók, a Sony telefonjaiban, mégis sw oldalról vannak gondok, de ez nem tegnapi probléma és nem értem, hogy 5 gen miért nem volt elég ennek a megoldására?

    OIS a Z1C-ben jelen van, nem értem miért nem fért bele ebbe a 200k-s telefonba. A 4k-t és a 120FPS-t se csoda, hogy kihozták a Z1C telóból, hiszen a kamera modul képes rá.

    IP58 kontra IP68? Leheletnyi a különbség. Első esetben arról van szó, hogy a készülék por ellen védett (nem károsító mértékű behatolás megengedett), míg a második esetben teljes mértékben védett por ellen, de a vízzel kapcsolatos védettsége megegyezik, vagyis mind a kettőre igaz, hogy víz alatt folyamatosan használható a megadott ideig és mélységig.

    Egy 200k-s telefonba manapság a 3GB nagyon elvárható lenne. Nekem a Z1C memóriája, ha nem fut semmi csak a teljesen alapvető appok közel 1GB memóriát eszik meg a legújabb droid verzióval, tehát úgy indulok, hogy a RAM fele tele van... vagy félig üres :-)

    Tényleg 80-90k körül leszek csak hajlandó lecserélni a telómat erre, pedig nagyon rá voltam izgulva :-(

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák