Új hozzászólás Aktív témák

  • nji

    aktív tag

    válasz Williamgrant #557 üzenetére

    tényleg rendeltem egy iphonet, csak (sajnos) nem magamnak
    ezért elég nehéz lesz leírni a tapasztalataimat egy olyan telefonról, amihez talán egy alkalommal jutok hozzá, amikor "migrálom" az adatokat az előd iphone-ról

    a véleményem pedig természetesen szubjektív és nem is a telefonról írok soha véleményt, hanem inkább csak a cikkek alapján mások által már leírt szubjektív véleményeket közlök, hátha megcáfolja/ alátámasztja olyan, akinek már van ilyen telefonja

    az árérzékenység meg mindenkinél más
    ha nekem is megvenné a párom (mint ahogyan ezt kb 20 hsz-ben olvastam), akkor már rég ilyenem lenne, csak sajnos nálunk nem ez a szokás, de ez már egyéni szociális probléma
    ezért kell jobban odafigyelnem az ár érték arányra
    a várakozás pedig pontosan azért van, mert egy alacsonyabb áron már nekem is megérné vagy használtan

    nem tudom, hogy a trollok miért írogatnak, azt sem tudom, hogy vannak-e esetleg fizetett kommentelők bármilyen fórumokon
    én tényleg csak a jó véleményekre várok, amik majd meggyőznek, hogy "merci vagy BMW vagy Audi", addig meg nézegetek és olvasgatok, mert én nem szeretek mindent azonnal megvenni, csak azért mert új

    a z5c tetszik, csak azért "rinyálok" hogy miért nem 3 GB RAM és miért nem full HD és miért nem snapdragon 820
    utóbbi tudom, hogy lehetetlen, mert csak jövőre lesz, de ha ezeket a paramétereket biztosítaná és még egészen véletlenül jól is fényképezne, akkor megérné nekem
    jelen paraméterekkel viszont csak kevesebb pénzt vagyok hajlandó kifizetni érte
    ez mindenkinek a saját döntése , árulni lehet bármit bármennyiért, de nem véletlenül "haldoklik" a Sony
    túl drágán adnak mindent, ezért alacsony a piaci részesedés a telefon szegmensben
    természetesen ahol kiemelkedőt alkotnak (konzol, tv) ott a profit is jobban jön

Új hozzászólás Aktív témák