Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacesz88

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Vettem egy ilyen gyönyörűséget eddig nagyon tetszik, annyi gondom van vele, hogy a simkártyánál lévő kis szigetelt védőajtócska nem illeszkedik tökéletesen. visszanyomom és forgatom a telefont, használom, majd kis idő múlva mikor eszembe jut ránézek és tudok rajta egy kicsit benyomni érezhetően. Véleményem szerint az a kihúzható kis CE minősítő lapocska kiálló vége ami kinyomja de ennél jobban nem bírom már benyomni. Ez másnál is előfordul, vagy az enyémnél van valamiféle kis gyártási malőr? nem is mertem így kipróbálni vele a vízállóságot. Vigyem vissza a boltba ezzel vagy nem fognak velem foglalkozni és elhajtanak? Előre is köszönöm a segítséget mindenkitől!

  • Lacesz88

    tag

    Sziasztok!

    Engem is elért a "felső értesítési sáv nem lehúzható" problémája, ami kis körüljárás után úgy látom hogy típushiba és az összefoglalóban is benne van. El is végeztem amit írnak ott és vélhetően az a baj is amit írnak.

    Készítettem egy képet róla:

    Ami nekem kicsit furcsa hogy ha mélyebbről alulról húzom fel akkor végig ér a teszt során az érzékelés.
    Garancia és biztosítás 2 hónapja járt le róla természetesen :W

    Ezt leszámítva a telefon makulátlan, elől hátul üvegfóliás, tokban tartott.

    Még egyet próbálok meg, hogy leszedem az üvegfóliát de nagyon úgy néz ki nem azzal lett egyik napról a másikra a gond....

    Valakinek van tapasztalata, mennyibe kerül ennek a javítása szervízben, megéri javíttatni? mert ha annyiba kerül mintha új készüléket vennék akkor nem sok értelme van a dolognak :F

  • Lacesz88

    tag

    válasz Viktor77 #23254 üzenetére

    Köszönöm szépen, eszembe nem jutott volna magamtól, hogy van ilyen program.
    Nagyon idegesített már, hogy mindig el kellett valami alkalmazásban fordítani a kijelzőt, hogy le tudjam húzni az értesítési panelt.
    Ha nem lenne benne reklám kb tökéletes lenne.

    Williamgrant: Én is így gondolom, főleg, hogy most már ezzel a programmal amit Viktor77 ajánlott megoldom az életemet. Én is keserű szájízzel javítattam volna 30-40 ezerért, mert gondolom annyiba biztos kerül egy kijelzőcsere.

    Azért vicces, hogy garancia letelte után egyből jött ez, nem akarok itt összeesküvés elméleteket gyártani :D

Új hozzászólás Aktív témák