Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Essien #11811 üzenetére

    Vegyél szifont, ha nem akarsz állítgatni, és ez nem sértegetés. Sokan azért tesszük le a voksunkat a droid mellett, mert szabadabb kezet ad, mint az alma féle "vedd ki a dobozból, használd úgy, ahogy én terveztem, állj be a sorba, vagy menj a fenébe" politika. Ha megnézed a képeimet, és nem is tudom, miért van fent ilyen kevés, hisz 15-20-szor ennyi képem van, és kevés az "inkább mégsem publikálnám" kép, de mindegy, láthatod, van téma, amiről több képet csináltam több beállítással, és ha tényleg foglalkozok vele, van, hogy 20 képet is csinálok, amiből egy vagy kettő kerül fel a publikusba, mind-mind más beállítással.

    Az meg, hogy miért ilyen érzékeny a fényre, talán egy fotós meg tudja magyarázni, én nem, de okkal van árnyékoló a sok-sok százezres gépek lencséje körül is sokszor, erre nem is gondoltál? A többi gyártó mit csinál? Lehet, hogy HDR-t, lehet mást, biztos, hogy jobbat a Te ízlésednek, nekem jó így is, hogy egy pici árnyékot tartok a kis ujjacskámmal a lencsének (ha nincs a nap a képben az ujjam sem lesz, ha a napot is magában foglalja, akkor meg kétségtelen, hogy a fény játéka meg-meg tréfálja a lencsét, de olyankor ugye nem lehet árnyékolni) és lövök pár képet. :K

Új hozzászólás Aktív témák