Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe091

    MODERÁTOR

    válasz Badboys #1908 üzenetére

    Megpróbálok az összes kérdésedre válaszolni..

    A rendszer elég gyors, röccenések nincsenek, vagy csak nagyon ritkán. Kijelző hiba nincs. Eleve csak a hátlap nyöszörög, semmi köze a kijelzőhöz, szóval nem fogy "megindulni", csak a hátlapról van szó.
    Pixel hibát eddig nem jelzett senki sem. Szolgáltatótól csak is függő készüléket tudsz venni, azt is vettél. A T-mob. nem tudom mennyire nyúlt bele a szoftverben, mert ahogy hazahoztam, máris feltettem egy független szoftot, így nem kell várni a szolgáltatói frissítésre, de ettől nem lesz független a készülék (!!!!) csak a szoftver. CSak a saját belső tárolójára tudsz telepíteni, amiket root jogokkal a külső SD re át tudsz másolni.
    Bővíthető memóriás, alapból 16 GB-os memóriája van, ebből 1,5 GB csak alkalmazásoknak, és 10 GB szabadon felhasználható, és ezen felül lehet bővíteni a gyártó szerint 32 GB-ig, de az XDA-n már jelezték, hogy működik a telefonnal a 64GB-os microSDXC kártya is.

    @markyy18

    Nekem nincs vele gondom, 1mp alatt bejön, de én nem a gyári launchert, és lockscreen-t használom.

Új hozzászólás Aktív témák