Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    válasz stul87 #4910 üzenetére

    (no offensive ON)

    Én nem gondolnám, hogy pl. a mobilarénás teszt elfogult volna. Csupán a pillanatnyi állapotot tükröz. A fotók amiket akkori romal lőtt a gép pedig éppen hogy csak vállalhatók voltak (vagy mondjuk ki pocsék). Nálam az előd xperia sola kategóriákkal jobban teljesített. Szerintem a mostani képek sem jók, pláne annak fényében hogy a sony külön kiemelte ezen képességeit anno, de ez ugye szubjektív vélemény, mint mindenki másé aki itt nyilatkozik a telóról. A emlegetett samu készülékeket nem ismerem, nem tudom össze hasonlítani őket.

    Summa summárom az okos ember elmegy és kipróbálja a jelölt készülékeket és az alapján dönt nem amit írnak... (mondom ezt én aki first-time buyer voltam az L esetében... :DDD )

    szerk: mielőtt félre érthető lennék... én teljesen elégedett vagyok a telóval és biztosan jó darabig marad és nem cserélem le. A fényképei meg olyanok amilyenek. Nálam ez nem akkora probléma, hogy ne tudnék vele együtt élni...

    [ Szerkesztve ]

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák