Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lezl

    tag

    Nekem volt eddig Liveview-em SmartWatch1-em és most SmartWatch 2 is van.
    Hardveresen szerintem ez az óra most teljesen rendben van, határozott fejlődés. Az sima SmartWatch sajnos a Liveviewnél érzékenyebb volt a vízre és a kijelzője napfényben nem hogy nehezen látható volt hanem konkrétan nem volt látható, míg a Liveviewnél nem volt ilyen súlyos probléma. Most ez vízálló és tényleg tökéletesen látható napfényben meg ha van bármilyen fény, egyedül teljes sötétben nem látható csak ha megnyomjuk a gombot, de az szerintem a legritkább eset hogy úgy akarjuk teljes sötétben megnézni mennyi az idő, hogy nem tudjuk megnyomni a gombot.
    Problémát szoftveresen látom én, ahogy mostanában minden Sony terméknél van, hogy a Hardvereket tök jól megcsinálják de s szoftveres részleg nem tudja tartani a lépést, itt is tudtommal azért lett késés, mert nem volt kész az óra szoftveresen (igazából még most sincs kész), biztos a psre fordítják minden szoftveres erőforrásukat. Rengeteg alkalmazás még a Smartwatch1 re optimalizált verzióval működik csak ami így lényegesen rondább megjelenítést jelent, pl az időjárás progi. Óra verziókból még csak nagyon kevés van a gmail progi nem visz át csak annyi szöveget amennyit a SW1 tudott fogadni stb, vélhetőleg ezek a hibák idővel javításra fognak kerülni szóval annyira nem nagy probléma, nagyobb lenne ha valamit hardveresen szúrtak volna el amit utólag már nem lehet javítani.

  • Lezl

    tag

    Szerintem a betekintési szöggel az égmegadott világon semmi gond nincs. Egy picit invertálódik a szín, de ez a láthatóságon semmit se ront.
    Ennél jobb kijelző azért felesleges, mert minden bizonnyal drágítaná az órát talán többet is fogyasztana.
    Nem 1.6 colos kijelzőn kell fotókat nézni. Ez a sony óra azért készült, hogy valóban hasznos funkciókat lehessen elérni. Egy óra legyen kényelmes, kipróbáltam a geart na attól konkrétan 5 perc után vagy annyi se volt amíg rajtam volt de megfájdúlt a csuklóm, tény hogy a kijelzője szebb és még talán mint óra is jobban mutat szemből, de 2x ennyibe kerül, az már a lélektani határ felett van nálam.

    Én 2 hete használom kb eddig 3x töltöttem, tehát minimum 5 napot bír úgy hogy gmail twitter is szinkronizálódik. Ez kiegészítő nem kell nyomkodni éjjel nappal, arra ott a telefon

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák