Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Perillustris

    senior tag

    válasz zotyesz66 #4 üzenetére

    A hozzászólásokat olvasván feltűnt, hogy a legtöbben nem látják az egyik legjelentősebb felhasználási területet: a sport alkalmazásokkal való használatot.

    Jómagam futok, s az időt, távot, sebességet a telefonnal, az Endomondo Próval mérem. A telefon vagy a zsebemben, vagy a felkaromon van egy erre szolgáló tokban, s bár hangalapú visszajelzés is be van állítva, az nem folyamatos (nekem km-enként dumál, sűrűbben már zavaró.)

    Ezzel az órával viszont sokkal jobb (gyorsabb) visszajelzést kapok, tehát ha pl. egyszer csak óvatlanul 4:45-re lassulnék a kitűzött 4:30 helyett, akkor azonnal belehúzhatok, és nem csak a sokadik percben hallom, hogy ez egy lassabb km lett. A mérést is meg lehet állítani az órával.

    Nyilván az is jó, amit írt már más is, hogy bringázás vagy futás közben látom, ki hív, és ha úgy ítélem meg, nem kell megállnom.

    Ami kényelmetlen, és ezt jó, ha tudják a hozzám hasonló cipőben járók futók, hogy pár másodperc után elalszik a kijelző és átvált óra üzemmódra, hiába fut az alkalmazás. Nyilván ez az energiával való spórólás miatt történik, de nekem fontos lenne a fenti okok miatt, hogy ne kelljen újra és újra felébresztenem az órát az oldalsó gomb kétszeri megnyomásával, hanem állandó megjelenítésen maradjon. Remélhetőleg ez egy frissítés után így lesz. Ha nem, akkor váltok majd egy olyan órára, ami ezt tudja. Persze jó eséllyel már eleve Kreyos-t vettem volna, ha elérhető lenne, és nem kéne több hónapot várni rá. :U

    Ezzel együtt nekem tetszik az óra, külsőre is. Persze, lehetne jobb a felbontása, stb, de azért ne felejtsük el, hogy ez nem prémium kategóriás óra.

    [ Szerkesztve ]

    Perillustris

Új hozzászólás Aktív témák