Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    "Továbbra is várom az első univerzális, mindennel normálisan használható okosórát."

    Egy Pebble-t illene már letesztelnetek, ha másért nem, legalább az összehasonlítás végett. Amúgy szívesen láttam volna egy képet az óráról kikapcsolt háttérvilágítás mellett, mennyire olvasható a kijelző. Fel nem foghatom, hogy a "nagyok" miért ódzkodnak ennyire az e-inktől vagy a Pixel-QI-tól. Az meg eleve felfogásbeli különbség, hogy sokszáz MHz-es CPU-val és MB RAM-al akarják ezeket az órákat felszerelni, amikor erre több okból sincs szükség: merítik az akkut és az óra funkcióját tekintve a telefon második kijelzője, az appoknak voltaképpen a telefonon kéne futni, az óra elég, ha önmagában az időt és a dátumot képes kijelezni. A vízállóságért piros pont, de szerintem semmi szükség egy ajtóval védendő csatlakozóra, itt a vezeték nélküli töltés lenne az igazi. Persze csak akkor, ha menne egy hetet akkuról, hiszen ha naponta kell tölteni, akkor vinni kéne a dokkolót... szóval nekem továbbra is marad a Pebble.

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák