Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz rétisün #5610 üzenetére

    Olvasd el az aláírásomat :K Ne csak olvasd el, menj fel az oldalra, pontosan le van írva mindenre a válasz, amit most kérdeztél, képek is vannak hozzá. Linkelem, ami most Neked kell:

    G-mail account megadása (addig nincs Market):
    Belépés

    Először is kapcsold be a Beállítások, Vezeték nélküli és hálózati beállításoknál a Wi-Fi melletti pipát, onnantól mennie kell.

    Két dolgot szedj le a Marketről:
    ezeket

    (A Quick Settingsből már van magyar is, stefi68 csinálta, fent van a blogoldalán)

    Hova pakold a cuccaidat:
    Ide

    Csengőhangok:
    Az SD-kártya gyökérkönyvtárában hozz létre egy Media nevű mappát, abban egy Alarm, egy Notifications és egy Ringtones nevűt. Ide pakold be a saját csengő- és egyéb hangjaidat, és így már a telefon saját rendszere is látni fogja őket.

    Ha van még valami, ami nem megy, írj nyugodtan, még vagyok egy darabig. (Ha végigolvasod a Kezdőknek szóló részt, elég sok mindent meg fogsz tudni csinálni anélkül is, hogy várnod kellene addig, amíg válaszol valaki.)

    Bocs mindenkitől, hogy ilyen hosszú lett. Anno nekem is sokat segítettek, legalább tudok egy kicsit törleszteni :DDD

    krisztian112: Nem kell task killerezni, ez linux. Majd bezárja, ha kell neki a memória. Bár erről megoszlanak a vélemények, de én azt tapasztaltam, hogy a TK-val jobban merül az akksi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák