Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    Akkor en is irok egy kicsit a keszulekrol :)!

    A paromnak lett veve a Vodafone-nal. Eredetileg a Vodafone 100 Plus csomagot neztuk, de aztan a Vodafone 100 Plus Surf lett. Igy van Internete is (100 MB), es a telo is csak 10k a 30k helyett. A 2 evre vetitve 4 ezerrel van tobbe a telo+elofizetes.

    A dobozban csak 1 db feher hatlap volt. A telo jol ossze van rakva, eleg konnyu, de nekem nagyon muanyag ize van :(. (Apple-tol vannak feher cuccaim, de azok minosegerzetre valahogy jobbnak tunnek.) Mondjuk egy alu fem hatlap sokat dobna rajta :). Nekem kicsit kicsinek es tul konnyunek tunik, pedig kis kezem van.

    A kijelzo szerintem elmegy, biztos van nala jobb, de ez is megteszi, a gombok nem lotyognek. Az USB fedel nem tudom meddig fogja birni, szerintem nyugodtan lehagyhattak volna. (A helye se tetszik, de ez reszletkerdes.) A hangszoroja szerintem jo, meg kihangositva se szol annyira rosszul

    A masik telorol BT-n atkuldte a teloszamokat, ez gyorsan megvolt. (Aztan valamit szinkronizalt a netrol is (Facebook, vagy Gmail), lehetett torolni :).)

    A WiFi meg nem tokeletes, de ha megy, akkor hasit. Majd kuzdok meg vele, hogy a telo, esetleg a router a ludas. A bongeszo eleg gyorsnak tunik, bar az asztalihoz kepest nem minden megy jol benne. A youtube kliens pl. kafa (a kedvesem G4-es Mini-jen jobban akad a video :) ).

    A telo turheto sebessegu, de neha kicsit varni kell, az erintest is hol veszi, hol nem. De lehet, hogy meg szokni kell, hogy hogyan kell erinteni. A tarhelye nem tudom mennyire lesz eleg, nem tunik tul soknak.

    A GPS este nem talalt holdat, de paromnak aztan csak sikerult. A Google progijaval eleg pontatlannak tunik.

    Ennyi penzert meg igy, 1.6-os rendszerrel sem rossz. Bar inkabb noi telonak tunik.

    [ Szerkesztve ]

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák