Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz Jagamo #255 üzenetére

    Nem jártam még utána, de pl. Nokiánál az üzemmódokat én sokat használtam. Máshogy jelzett este, máshogy amikor a zsebemben volt, máshogy amikor nem volt nálam. SE-nál még ezt a lehetőséget nem találtam meg, lehet van valami külön program... passz. Majd hozzá szokom a hangerő szabályzóhoz.

    Timerrific a marketről, időzítheted a profilváltást.

    "Viszont ami baromira zavaró, hogy az internet és mms beállításnál minden áron le akarja tölteni a beállításokat, ami nem jön össze neki, de hogy manuálisan hol állathatnám be neki... passz... így a csoda telóval mmst nem tudok fogadni. NEM TUDOK FOGADNI???? hát nem (rem csak perpill)???"

    Szerintem be lehet állítani a beállításokban, bár nem használok MMS-t (ki küld még kis képet drágán az e-mail helyett?).

    A másik, ami szörnyű számomra, hogy a menüje csak akkor fordul el, ha szétcsúsztatom a telót. Utána már a programok vagy akár a beállítások képesek bill. nélkül is elfordulni. ez van, szokom

    Ha nem a gyári launchert használod, akkor fordul anélkül is. Én Go Launchert használok, simán be lehet állítani, egyébként is sokkal többet tud, mint a gyári.

    "Az ezer éves Nokiámmal még most is többet tudok telefonálni, mint ezzel."

    Az ezeréves nokiádon:

    - Negyedekkora kijelző, kevesebbet fogyaszt
    - Gyengébb hardver
    - Mivel kevesebbet tud ezért gondolom kevesebbet is használtad

    Ez van, ezeket az okostelefonokat bizony naponta tölteni kell, ha használja az ember.

    A WiFi bekapcsolós problémát én nem tapasztaltam, de nekem Mini Prom van, nem Pro. Esetleg gariztasd miatta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák