Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz winhate #17281 üzenetére

    Akkor azt hiszem annak a telónak annyi. Még ha nem a gyári OS lenne rajta, akkor lennének tippjeim, de azzal a T-s rommal nem tudsz mit kezdeni. Ha még valamire használnád a telót, akkor szerintem nézz körül a használt piacon, hátha még kifogsz olyat aminél nincs lezárva a bootloader és akkor rá lehetne dobni valami lightweight de modern romot minimális gapps-al.

    cinemazealot: ma bekapcsoltam az enyémet kb. 2 év után... Cyanogenmod 4.4-es rom van rajta (LegacyXperia mango), azon egy filmlejátszó, egy youtube meg egy gmail, így maradt neki 50MB szabad helye, ami már nem volt elég a gmail lefrissítéséhez, le is töröltem róla, így most 104MB van. :) A Youtube-ot már le sem lehet frissíteni mert nem támogatott a platform, el kéne távolítani valami root app delettel...

    Amúgy maga a teló elég kevés dolgora alkamas a mai neten. Pl a webes kétfaktoros bejelentkezés amit végigcsináltatott velem, az kegyetlen lassan ment.

    Tulajdonképpen egy dologra jó ez a telefon még, zenelejátszónak mert hardverileg igen jó az a része és ez a rom a zárképernyőről tudja kezelni a zeneljeátszót, amit valamiért megszüntettek a későbbi CM romokban. Mondjuk dög nehéz egy zenelejátszóhoz képest, de legalább trendi, ilyen másnak úgy sem lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák