Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zugi

    aktív tag

    válasz A-Bag #333 üzenetére

    A képernyő akkoris elforog ha nincs nyitva a qwery?
    Beállítás kérdése, ha bekapcsolod azt az opciót, akkor csukott billentyűzet mellett is elfordítja automatikusan a képernyőt a telefon elforgatására.

    Létezik használható offline gps progi hozzá?
    Létezik, több is, de én személy szerint egy iGO-t várok rá, mert nekem az _A_ navigációs program.

    Kamerán van digitális zoom illetve af ?
    Nincs.

    Illetve átlagos használat esetén (napi 1-2 óra beszélgetés 1-2 sms) mennyit bír az akksi ?
    Az átlagtól kissé gyengébb az akksi ideje az tény. Úgy igazán még nem teszteltem mennyit bír, én minden nap rádugom töltőre.

  • válasz A-Bag #333 üzenetére

    " ... a lecsukással pedig... átvált a kijelző..." idézet a videóból... :)

    a gps progikat azt hiszem a sima mini topicjában megvitatták, és (ha jól rémlik) az Ndrive jól fut rajta. (de valaki erősítsen meg! :B)

    "négy motívumprogram közül választhatunk, ezek között van a makró mód is. Az autofókusz gyorsan dolgozik, a képek tárolása sem vesz el sok időt, az egész szerkentyű rendesen teszi a dolgát."

    a digit zoom-ról nem tudok nyilatkozni... :DDD szerk: nincs...

    "A Li-Pol telep 930 mAh-s, ami nem hangzik soknak, s nem is az: aktív használattal másfél-két napig bírja a kis kütyü etetés nélkül."

    1-2 órát beszélgetsz naponta? szerinted ez átlagos felhasználás? :DDD :)) mivel (még) nincs ilyen telóm, saját tapasztalatokról nem beszélnék. Ami Bognak aktív használattal 1,5 - 2 nap, az szerintem reális a Te felhasználásodnak is. (bár ez mindig függ attól mennyi extrát használ az ember. megy-e a net, wifi, bluetoot, fotók, zene, stb.)

    egyéb infókért szerintem érdemes a Mini topicját olvasgatni, mert ami azon fut, az ezen is fog! :K ;)

    [ Szerkesztve ]

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák