Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBrooks

    tag

    Kövezzetek meg, de szerintem borzalmas lett. Az irányítással személy szerint nincs problémám, viszont a grafikával annál inkább. Én a 360-as verzióval játszom, és bátran ki merem jelenteni, hogy a jópofa sisaknézetet leszámítva az első SHIFT jobban néz ki. Hihetetlen, hogy ugyanazon a tv-n mennyivel rosszabbul fest. 20 percig váltogattam a lemezeket, hogy biztos legyek benne, nem én flashelem-e be de sajnos nem. Az árnyékok csapnivalóak, a textúrák úsznak a bloom-effektben, AA-sehol, a fák valami iszonyatosak (tulajdonképp zöld lapkák, levelek nélkül. Amikor közelebb érsz akkor vesznek fel valami 3d-szerű alakzatot, de inkább azt is hagyjuk) Minden totál steril. Nekem hatalmas csalódás mert nagyon vártam. Az 1-est nagyon szerettem, de ez a retek a nyomába sem érhet.

    Sajnálom, hogy azt a rengeteg pénzt amit arra fordítottak, hogy egy ismert(?) pilótát szerződtessenek, aki folyamatosan nyomja a vakert, hogy: " mekkora jó sofőr vagyok, és én leszek a legnagyobb ász, stb.." (Ez lehet, hogy egy 15 évest még lázba-hoz, de nekem nem éri már el az ingerküszöbömet.)
    Költhették volna a pénzt a grafikusok prémiumára is, és akkor, lehet ösztönözve érezték volna magukat, hogy mindent kihozzak a stuffból. De így...

    5/10 maximum.

    [ Szerkesztve ]

    Kivel érdemes üzletelni: --> MrBrooks

Új hozzászólás Aktív témák