Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz liksoft #134 üzenetére

    Az biztos. 10 évnél egyik se volt fiatalabb. A mai HDD-k a lepkefingásra is érzékenyek, nagyon nagy az adatsűrűség. Észrevettem. Ezért is paráztam be kissé a cikk miatt megint. Volt már hogy felbuktam a gépházamban, raktam már arrébb menet közben. De asszem fel kell hagyni az ilyenekkel és még jobban vigyázni.

    A kemény tárolás az csak a Nikimire vonatkozhat.

    A másik kettő az egyik pillanatról a másikra, a gagyi táp miatt szállt el, ami Celeron D gépet már meg se hajtott.

    De nem is javasoltam senkinek, én csak leírtam mi történt velem. Természetesen az ilyen jellegű károkozás nem javasolt ha valaki adatmentésre akarja vinni. De mi nem akartuk.

    (#136) Socket A: erre már nem tudok mit mondani. Jól volt tervezve ;]
    Mindenestre semmiképp se rázogasd, menet közben meg végképp nem. Kicsit se olyan a belső felépítése mint egy 12 éves 40GB-osnak!!!

    [ Szerkesztve ]

  • válasz liksoft #134 üzenetére

    Szerintem quailstorm nem is reklámozni akarta a javítási technikáját, csak megemlítette, mint érdekességet. Én csak azért örülök, hogy te mint szakértő megerősítetted azt, hogy néha, régebbi diszkeknél valóban segíthetett ez, mert azonnal megjöttek a reflexből kamut kiáltók. Engem speciel nagyon idegesít az interneten az az állatfajta, aki ha olyat lát/olvas, amit ő a maga kis környezetében nem tapasztalt még soha, akkor azonnal "photoshopot" vizionál. Nekik küldeném most tehát: "Több dolgok vannak földön és egen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes." :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák