Új hozzászólás Aktív témák

  • S Zsolt

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is rákattantam erre a telóra, mert muszáj volt a Pannonhoz átmennem, hisz a család, meg a haveri kör egytől-egyig Pannonos, és mindenki izélgetett, hogy jó lenne már engem is 3 Ft/perc-ért hívni DJuice-ban... :)

    Ez a telefon volt a legszimpatikusabb, de én már azon szerencsétlenek közé tartozom, akik 15990Ft-ért vették a készüléket. Mivel számhordozással váltok szolgáltatót, még nincs SIM-kártya a cuccban, de ez nem hiszem, hogy orvosolná a problémát... A telón E2 szoftver van, így remélem beszélgetés közben nem lesz hangelmenős probléma, DE! Én ezt a készüléket azért is választottam, hogy amellett, hogy van egy fasza kis telóm, ami jól néz ki, és elméletileg strapabíró a fémház miatt, tudok rajta zenét is hallgatni... Azt még elviselem, hogy alapból az összes zenét a könyvtárakban visszafelé listázza ki, hisz ha én rakom őket listába a probléma megoldódik. Ezzel elérkeztünk egy másik problémához, hogyha nem listába rakom a lejátszandó zenéket, csak a könyvtárból indítom, akkor a hülye csak azt a számot játssza le, amit elindítottam, nem ugrik át automatikusan a következőre, nekem kell tovább léptetnem. Még ezt is elviselném, hisz a listát csak egyszer kell elkészíteni, utána max bővíteni kéne az új zenékkel, de az már nem okozna nagy problémát...
    Viszont a drágám csinál egy drabális baromságot, és félek, hogy a probléma egyedi, hisz senki nem írta. Ha véget ér egy szám, a telefon újraindul... Igen! Újraindul... A guta megüt, eddig Motoroláim voltak, és bár nem tudtak sok extrát, de amik benne voltak azok működtek...
    Hozzátenném, hogy az említett hiba csak headsettel jön elő, a saját hangszóróval nem, de akkoris... Ja és lejátszási listán nem mindig, csak néha jelentkezik a hiba.... Huráááá! :)
    A poén az, hogy most péntek hajnal van, és hétvégére utazok nyaralni, szóval nem tudom visszavinni cseréltetni... Bár asszem a 3 nap cseregari, az munkanapra vonatkozik, szal' talán kedden...
    Érdekelne, hogy másoknál is jelentkezik-e ez a hiba, pl az E6 szoftvereseknél hátha már nincs...
    Tudom, hogy a telefon nem arra van, hogy zenét hallgassunk, de a Samsungnak van egy headsetje, ami a mikrofonból kifelé egy jack-kimenetet ad nekünk, és még egy tökös fülest is adnak hozzá, ezzel már (tekintve, hogy az aksija sokat bír) egy egész jó kis multi készüléket kaphatnánk, de így... Félek attól is, hogy beteszek egy MP3 csengőhangot, és a teló a csengőhang végén is esetleg újraindulna, na ez tenné használhatatlanná...
    Tiszta röhej, hogy egy csomó barátomnak van Samsungja, többnyire olcsóbb kategóriából, és azokkal semmi probléma nincs (ezért is sikerült rábeszélniük a márkaváltásra, nameg azért, mert a Pannonnál gyakorlatilag nincs Motorola... :)

    Örülnék, ha kipróbálnátok amit írtam, hogy tudjam egyedi-e a probléma, vagy általános...
    Ebből talán kiderülhet, hogy készülékcsere, vagy várjak az új Pannon szoftverre, vagy esetleg a gari lejártára... :)

    Előre is köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák