Új hozzászólás Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    válasz montyx #26209 üzenetére

    Erre mondom azt, hogy a cinizmus egy dolog, az alpáriság meg egy másik, de te tudod...

    Alpári lennék?! Nézőpont kérdése, de legalább félre nem beszélek (khmm...), és kimondom a véleményemet. Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkinek tetszik, már megszoktam.

    Én meg azt mondom, hogy félmunkát nem adok ki a kezemből, akkor se, ha ingyen csinálom. (Mellesleg mégse annyira ingyen csinálják, ott van a "donate" lehetőség, plusz ha nem akarnák csinálni, akkor nem csinálnák, senki se kötelezi őket.) Újra és utoljára leírom, hogy nekik - amellett, hogy tisztelendő dolog, hogy csinálják a szoftot a telóra - kb. semeddig nem tartott volna odabiggyeszteni, hogy mi micsoda. Csak több 1000 usernek adtak vele plusz feladatot. De nekem tökmindegy.

    De, ha nagyon szeretnéd, akkor utánajárok helyetted a kérdéseidnek, írd be nyugodtan, én meg eltöltök helyetted órákat vele... - Na most akkor mi van, órákat kell eltölteni a keresgéléssel?! Az előbb még úgy volt, hogy hamar meg lehet találni a válaszokat. :D Természetesen nem várom el, hogy te keresd meg helyettem, meg ne szakadj. ;]

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák