Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Jim74 #3021 üzenetére

    Én egyedül a memóriájával nem vagyok elégedett... Alapból a 350mb se sok, ami marad de nagyon hamar el is fogy nullára, ha nem vigyázol. Pl. engem halálra tud idegesíteni, hogy mondjuk böngészek operában, valaki felhív/sms jön, és igennagy valószínűséggel nyithatom meg újra az egészet. Pedig nincs halálra pakolva widget-el, vagy hasonlók. Némileg sikerült javítani a dolgon egy kis memóriaigényű keyboard-al, meg a gyári nemhasznált progik fagyasztásával, de azért nem ér fel így se egy több memóval szerelt cucchoz. Pedig a proci sebességével bőven ki lehetne használni 768mb-ot is...
    De ezt csak azért írom le, mert írtad, hogy nem tudsz belekötni semmibe, hát én igen. :) Ettől függetlenül ennyi pénzért én se vennék ma mást. Esetleg várnék, hátha jön egy ugyanilyen készülék 768mb rammal és esetleg ICS-el. Álom, édes álom.... XD

    Gondolkoztam amúgy, lehet ki kéne próbálnom a V6 superchargert a gyári ROM-al? Próbáltam rajta főzött rom-ot (Bionic COW v6), de nem igazán vált be, egy óra múlva ment vissza backup a gyáriról, téptem is a hajam, ezért molyoltam vele több órát, míg működésre bírtam mindent a fónon... Esetleg a Kezra féle régi rom volt (V4), ami tetszett, bár ezek után nem igazán merek rá időt áldozni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák