Új hozzászólás Aktív témák

  • achon

    aktív tag

    Kicsit olvasgattam XDA-t, ahol összeírtak pár Jelly Beam alatt tapasztalt hibát:
    Ismert hibák (plusz saját kommentjeim):

    - 720p video lejátszáskor laggol / fagy. Megoldás: be kell állítani az erőltetett GPU rendelelést Rendszerbeállítások - Fejlesztői beállítások - GPU-lekép.kényszerítése (ez nekem a Passziánszt is gyorsította )
    - Akku 70%-os élettartammal bír a GB-hez viszonyítva, néhányan már dolgoznak a megoldáson.
    - UI laggol és a játékok közül is jópár, mivel az alapértelmezett build.prop és processzor beállítások fixre vannak téve. Megoldás: Telepítsd a No-Frills CPU Control programot (ingyenes a Play-en) és állítsd a "governor" opciót CONSERVATIVE-ra illetve az "I/O scheduler" opciót NOOP-ra emellett a "Minimum CPU" legyen 200Mhz és a "Maximum" 1000Mhz. (nálam is a min és max fixen 1GHz volt)
    - Érzékelő kalibrációs hiba (kalibrációkor balra húz) - Play Store-ból letöltött alkalmazással lehet segíteni a problémán (Melyik alkalmazás lehet jó?)
    - Kijelző kevésbé érzékeny az érintése, mint GB alatt. Megoldás majd egyedi kernel lesz vagy főzött ROMnál.
    (Forrás:XDA)

    Amit még észrevettem, hogy a WIFI nem kapcsol ki a kijelzővel együtt.
    Rendszerbeállítások - WIFI - MENU gomb - Speciális - "WI-FI bekapcsolva tartása"

    Gondolom a proci beállítása és a WIFI folyamatos működése nagyban hozzájárul a gyorsabb merüléshez.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb múzsa a határidô.

Új hozzászólás Aktív témák