Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz Toncos #32724 üzenetére

    Nekem volt egy olyan problémám (megoldódni látszik), hogy ha nem használtam a telefont (a gépet) akkor is valami aránylag gyorsan merítette az akkut. Sokáig keresgéltem mi okozza, de nem tudtam rájönni. A Titanium Backup segítségével sorban fagyasztottam le a programokat, de a helyzet nem változott. Végül rátaláltam a Wakelock Detector programra [link] ami megmutatta, hogy a 1013-as processz környékén van a baj, mert messze az üzemelt a legtovább. Ezen belül is az AudioIn_1. Valahol azt olvastam a rezgés használatának köze lehet hozzá, ezért kikapcsoltam a rezgés funkciót. Azóta nagyságrendekkel kevesebb lett a gép fogyasztása. Hogy valóban ez volt-e a probléma még nem bizonyosodott be, mert az ellentesztek még csak ezt követően kerülnek sorra. Vagyis egyenként elkezdem engedélyezni a letíltott alkalmazásokat.

    Amit ki akartam belőle hozni, hogy nekem ebben a keresgélésben a Wakelock Detector volt segítségemre. Ajánlom neked is.

    Ehhez esetleg processzorhasználat-monitorozó appra ötlet?

    Nekem ez vált be: Android Task Manager Pro [link]

    u.i. semmi változtatást nem tettem a gyári gépen, kivéve hogy a root engedélyezve van, mert néhány program megkövetelte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák