Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skyli

    senior tag

    válasz nggabi #2620 üzenetére

    Szia! Ma megkérdeztem a partnerogsm-et hogy mennyiért adná samsung garival (1éves garira kérdeztem rá, de lehet hogy 2 éves mert azt nem mondta :D)
    27% áfával samsung garanciával 243000 :)) alig több mint az osztrák mediamarktban ^^ (amúgy megbíznék benned(aki ausztriában van még 10 napig) de az a baj hogy nem az én pénzem hanem a kiadóé:D)
    27% áfával 1 év bolti garival 238000, 0% áfával pedig 126000 Ennél már nem hiszem hogy nagyon lejjebb megy. Szerintem 100000 alá nem fog menni karácsonyig se. de ez csak tipp :D

    De basszus annyira szeretem a Galaxy S-emet. Ezen minden folyamatos most ADW ex, minden nagyon gyorsan megnyílik és most pár hete a ramom se fogyott el egyszer se pedig fut sokminden. Böngésző,gmail,beállítások,quickpic,kapcsolatok,stb se akad, a google maps viszont kicsit meg pl a titanium backup programok listája meg a market ha keresel valamire és gyorsan legörgetsz. Más sztem nem.
    PDF-ek mennyire gördülnek folyamatosan és az oldalak betöltése? Meg amiket most írtam?:) Home gombbal azonnal az asztalra jutsz bármikor? Milyen az elforgatás sebessége?

Új hozzászólás Aktív témák