Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobace

    őstag

    válasz CB #342 üzenetére

    Megjött ma a fólia, este felrakom.

    Amúgy sosem volt sok embernek ilyen telefonja, abszolút rétegtelefon annak minden előnyével (csodájára járnak még most is, még a samsung szervizesek is) és hátrányával (kevés rom, kevés tartozék) együtt.

    Nekem nem jött frissítés, mert nem a gyári rendszer van fent, csak gyári alapú. De XDA-n írták, hogy többeknek megjött, és nem javította a fő hibát, azaz az ujjlenyomat olvasó miatti soft rebootokat. Én is azért tettem fel gyári alapú custom romot, hogy ezt elkerüljem, de nem lehet teljesen. Meg hát a theme store se jött rosszul. Meg az Xposed... S7 kamera fos szerintem.

    A 4.4.4 óta annyi frissítés volt, hogy fogalmam sincs, milyen hibák voltak benne :D Az 5 nem volt az igazi az Android hibájából, a 6 meg a Samsung hibájából nem az igazi. Sajnos itt is igaz, hogy minden telefon azzal a rendszerrel a legjobban optimalizált, amivel kijött. Nyilván jók az új főverziók adta biztonsági frissítések illetve új funkciók, de egy kicsit azért lassult a rendszer.

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák