Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya25

    addikt

    válasz DigitXT #6257 üzenetére

    Szinte napra pontosan 2 hónapja volt, hogy indult a Mekis széria, azóta jött össze reklámból ami összejött (kb 10e) [link]
    Akkor jött elő újra a Free gold, ami már jó ideje nem volt sehol, be is izzítottam a VPN-t újra. Akkor hiányzott 5-6 750+ -os autó meg vagy 15 befejezetlen széria, most meg a két új autó és a 4 Nascar van hátra. És ez azóta tényleg csak nyomkodás kérdése. Meglestem az adathasználat statot wifin 28 GB VPN az utolsó hónap... Igen, volt olyan nap hogy annyira ráértem, hogy 600-at nyomtam össze pár óra alatt.

    Egyébként a játékra jellemző, hogy az új, jellemzően qrva drága szériák és autók hatására csak játékkal sosem lenne esély "készre csinálni". 95%-ra már többször is álltam az Event Stats fülön. Egy éve 5e goldom volt benne (95%) és még 5e (vagy több) kellett volna a befejezéshez. Két hónapja már közel 10e goldom volt benne szintén 95% körül és most 20e-nél kis kerekítéssel majdnem kész minden. Jó, a Nascar az egy szar goldnyelő, azt hagytam a végére oda kell még vagy 2e.

    Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Új hozzászólás Aktív témák