Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz DigitXT #5388 üzenetére

    Hmm, ez érdekes. Valószínűleg akkor nulláztam ki magam, amikor próbaképp töröltem a local profilt, hátha vissza tudom tölteni felhőből. De úgy látszik a 2.4 már tudja, hogy valamikor volt egy újabb 3.1-es mentésem, vagy csak az kavart be neki, hogy egyszer beléptem asszony iPhone-járól egy újabb verzióval. De ott nem is nyomtam felhőmentést, csak restore-t próbaképp. Lehet, hogy visszamentette és azért írta, hogy nem tölthetem vissza az újabbat. Na majd ma este újra nyomok egy próbát, már lehúztam újra a 2.1-et.

    Amúgy az volt az érdekes, hogy szerintem már a 2.4-ben is frissíti a fame-szintlépés követelményt, mert a frissítés előtt a 2.1-ben kb 90000 Fame kellett a level up-hoz (306-307 körül), utána pedig egy dupla LeMans után (ami ugye 56800 Fame) csak negyed szintet ugrott a csík, nem pedig felet, amennyit kellett volna. Pedig elméletileg csak a 2.5-ben vezették be az új szigorúbb szabályokat...

    Viszont a 156000 Gold-ból csak 100000 van meg, mert 56000-et elköltöttem a full tuningokra meg minden autóhoz megvettem minden elérhető extrát is (festést, felnit, matricákat, stb.). Így lett 82 autóval 280 millás a garázsom értéke. A maradék 100000 talán elég lesz a következő 42-45 autóra... :)

Új hozzászólás Aktív témák