Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rainmen

    aktív tag

    válasz ArchElf #34 üzenetére

    A lakáshitel az necces, én viszont tavaly ősszel ráfizettem ~300 eFt-ot arra, hogy eladjam az autómat. Cserébe azóta havi ~46 eFt-tal vagyok beljebb, még két hónap és már beljebb is vagyok. És vettem egy öreg autót, amire nincsen hitel.

  • guga

    Közösségépítő

    válasz ArchElf #34 üzenetére

    Hány éves vagy? Gyerkőc van é?

    Mi, a családommal, amikor leléceltünk Budapestről, s végre láttuk a kék eget, aránylag sikeresnek mondhattam magam. 7 évembe került a munka, hogy kijelenthettem most jó. Ott hagytam zokszó nélkül, mert fontosabb volt az, hogy egy faluban éljünk, nem lehet a kettőt összehasonlítani. Volt miért feladni a biztonságot.
    Volt a cégemnek adóssága apeh felé, mások felé, de sikerült lerendezni, most free vagyok :D

    Az első hat hónap pokol volt itt a környéken, azt sem tudták ki fia borja vagyok, s mit akarok.
    Első meló egy tálca sütiért, második kolbászért, demizson borért. 3 évembe telt, mire cégeket viszek, meg önkormányzatoknál vagyok rendszergéza, s egymásnak adják a telefonszámomat.

    Van az a helyzet, amikor olyanná válik, hogy restart, főleg, ha van miért :D
    A vágyaidat nem a hiteleid fogják megölni, hanem te magad, ha lemondasz róla. Pénz jön megy, te is az útjába esel. Istenről is beszélhetnék, mert nekem szerves részét képezte, de csak akkor szoktam, ha kérdeznek :D

    Mesélhetnék arról, hogy mikor villanyszámlásként bekopogtam, csöngettem ajtókon, s jöttek ki a gyakorlott háziasszonyok, maguk után húzva a mosópor, és rántott hús illatát, meg gyerekzsivajt, csörömpölő sörösüvegek mellett elhaladva. Akkor azt kívántam bár csak nekem is lenne egy családom. Akkoriban albérletben laktam, sok bajszicsarackot felcipeltem, felpróbáltam, de egyik sem volt az én emberem. 15 éve vagyok házas, van két kinderpulya, ez a része összejött. Budapesten egyszer elkönnyeztem magam, hogy nekem soha az életben nem adatik meg, hogy lássam egészében a kék eget, mert mindent tűzfalak takarnak. Ezt is elértem, akkor mit mondjak, a dolgok jönnek magától, nem akarni kell, hanem ragaszkodni a végletekig a vágyaidhoz.

    Prédikáció off :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák