Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz ZCoyote #21 üzenetére

    Akkor most egy perces gyorstalpaló jön :DDD
    98-ban kirakták a valagamat egy cégtől, nekem megvan az a hibám, hogy túlságosan lelkiismeretes vagyok, és a munkámat néha a család rovására végzem. Nem díjazták, sőt úgy raktak ki onnan, hogy olyasmivel vádoltak meg, amit nem én követtem el. Ismertem a tettest, de nem volt bizonyítékom ellene, ráadásul a tulaj jobb keze volt.

    Egy darabig tipródtam, s miután lecsengett bennem a csalódás, azt gondoltam magamban, hogy ez velem soha többé nem fordulhat elő. Soha többet nem rúghatnak ki sehonnan.
    Azt még nem tudtam, hogy mit szeretnék csinálni, s volt 600.000 Ft adósságom is, de úgy voltam vele, hogy innen szép nyerni. Egy ideig hányódtam, meg jöttek a szüleim üvöltözni velem, hogy mi lesz így belőled, aztán megkaptam apóséktól is, hogy felelőtlen vagyok, mert családom van, azonnal menjek el dolgozni.
    Hiába bizonygattam, hogy oké, elmegyek, s ha két hónap múlva megint lapátra tesznek, vagy 6 hónap múlva :F na erre már nem böktek rajtam semmit, elhatároztam magamban, hogy én leszek a munkaadóm, mert én munkaadónak is túl jó vagyok, és alkalmazottnak is.
    Miért ne tölthetném be egyszerre ugyanazt a szerepet?
    Bejött, erre utaltam az írás végén, hogy olyan, mint a vajúdás, nagyon kemény hónapok voltak, mindenki ellenem volt, kivéve a nejemet, Ő átérezte, hogy mit szeretnék.

    Aztán, ahogy mindig is tudtam, megoldódott magától a helyzet, s a megoldás házhoz jött.
    Ezt már egy három részes írásban részleteztem, ha szükséged van rá, belinkelem. Most sajnos nincs időm keresgélni, mert melózom, és egyben írok is. Meg, ahogy látod fórumozok :DDD s vannak elolvasatlan leveleim :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák