Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz guga #17 üzenetére

    "Van, akinek megadatik, hogy egész életében jólérezze magát, akinek nem, annak meg segíteni kell."

    Talán már ismersz annyira, segítőkész vagyok. Betonozásban, ácsolásban ugyan nem, de akinek ápolni kell a lelkét, rám számíthat.
    Pillanatnyi bánatok, csalódások orvosolhatók, de aki arra van programozva, hogy lelketlenül, örömtelenül élje le az életét, az csak csodálkozik, hogy honnan veszem az örök optimizmust, pozitív energiát. Önteném én belé a lelket, nem lehet.

    Van egy mondás, mely szerint nem a gurunak kell tanítványokat keresgélnie. Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy mester vagyok. Ha azt mondanám, soha nem is lehetnék az. Mivel viszont egyetlen lehetőség maradt meghatározásomra, kiderül nagyképűségem, amely kizárja, hogy guru lennék.
    Elég bonyolult? :)

    Aki keres, az talál.
    Lassan öt éve leszek ennek a közösségnek a tagja. Két kezem és két lábam ujjain nem tudom megszámolni, hogy hány elesett személyt húztam ki lelki válságából. Privis dolgok, most is van valaki, aki hamarosan "gyógyultan távozhat".

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák