Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    válasz rainmen #25 üzenetére

    "Mert az alkalmazotti munkakört egyenlőre nem nekem találták ki"

    Ez kiindulási alapnak tökéletes, s érdemes görcsösen ragaszkodni hozzá. Én mondjuk nem tudtam tenni annak érdekében semmit, hogy a helyzetem változzon, a helyzet tett értem.
    Hja, és a mai napig rühellem a nagyon befutott embereket, amikor kérdezik őket, hogy mi volt a sikerük titka, s lazán odavetik, hogy hinni benne, s kitartás :D

    Ztmegafaxt, könnyen beszél, mert neki már összejött, ellenben baromira igaza van, mert, ha nem hiszel benne, s feladod, akkor elvesztetted a meccset. Életed meg csak egy van.

    Erről írtam a sperm c. posztban. A közösülés során a női peteselyt megtermékenyítéséért folytatott harc. Aki megszületett, annak nem kell magyarázkodnia, az eldöglött spermáknak, s akik a születés után felsírnak, örömükben teszik.

    Az életedet kezeld úgy, mint, amikor a megtermékenyítésért harcoltál, még spermaként, ugyanolyan kemény, és ádáz küzdelem, nem kell tekintettel lenned senkire és semmire. S ezzel nem arra céloztam, hogy légy önző, sodorj félre mindenkit, gázolj át mindenkin. De, ami neked fontos, amit szeretnél, az nem egy lottó ötös, csak is önmagad vagy képes kiharcolni magadnak.

    Áhhh, utálom az ilyen nyál szövegeket :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák