Új hozzászólás Aktív témák

  • Doosa

    aktív tag

    Én most kaptam diákként 1TB OneDrive tárhelyet :C , dörzsöltem is a tenyerem hogy mekkora jó lesz nekem, aztán nagy pofára esés. Ugyan tényleg van 1024GB tárhelyem ami e-pénisz szempontjából fantasztikus, de ha Gdrive-hoz képest egy használhatatlan rom sajnos. Vannak ugye apróságok hogy lassabb, meg hogy sokkal kevésbé átlátható a felült stb stb, de ez még tűrhető.
    Az első hajmeresztő dolog, hogy volt hogy beléptem és teljesen random emberek családi fotóit láttam szám szerint 34ezret tehát nyilván nem egy emberét, ez a dolog kb 5 perc után eltűnt, de addig szabadon tudtam nézegetni nagyon sok képet :Y .
    De ami miatt egyáltalán nem használom, az az, hogy egyrészt 1GB-nél nagyobb fájlokat nem tárol (vagyis amire én akartam használni, családi filmek tárolása) nem alkalmas. Másrészt a pc-s kliens nagyon béna és nem lehet beállítani, hogy csak egyes mappák tartalmát szinkronizálja, böngészőből pedig csak 100-200MB-t enged feltölteni.
    Magyarul: ha ki akarod használni az egy TB-t és 100-200MB-nél vannak nagyobb fájljaid, akkor első körben venned kell egy 1TB-s HDD-t. Zseniális...
    Azért, hogy ne legyek negatív, azt mindenképp meg kell jegyezni, hogy sokkal komolyabb jogosultságrendszerrel rendelkezik ami +pont. Tulajdonképp kimondva kimondatlan, ez tényleg csak office fájlok tárolására való. :(

Új hozzászólás Aktív témák