Új hozzászólás Aktív témák

  • pugi11

    csendes tag

    Nekem összességében tetszett a rendezvény. A szervezés nem volt kifogástalan, de ez érthető, hisz nagyon nagy volt a tömeg.
    Tetszettek a színpadokon az előadások és a legtöbb kiállító is érdekes volt. Rengeteg dolgot ki lehetett próbálni.
    Egyedül az 576/gamestar okozott csalódást. Elmentem gamestar újságokat áruló stand előtt, odajött egy hostess hölgy és megkérdezte "érdekel a gamestar?", mondom "nem nagyon". Erre ő "akkor mit keresel itt?". Bocs, hogy arra mertem menni.
    576 pultnál meg összevissza keverték a megrendeléseket, ráadásul minősíthetetlen volt az eladó. Addig kavarta magát is míg a 15ezerre leakciózott 1éves xbox live-ot sikerült 9ezerért félreszámláznia valahogy. De amilyen bunkók voltak nem is szóltam nekik. Kis kárpótlás.
    De ezekről nem tehetnek a szervezők, kiállítók, fellépők így jövőre is ki megyek, de hagyom a collectors jegyet. Délután már csak száraz pizzát lehetett enni. Hot-dog -ot meg nem győzte csinálni szegény kiszolgáló, és nem akartam még ott is sorban állni. Az ajándék csomag meg hát ... (a felbontott/le sem fóliázott gamestar újság kicsit lehangoló volt).
    De ezen kis bosszúságok ellenére nagyon élveztem az egész napot. Sokkal több volt a pozitív dolog. Nagyon sok jó élménnyel gazdagodtam. Köszönöm az egész rendezvényt.

Új hozzászólás Aktív témák