Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Anathema67 #2071 üzenetére

    Tisztán Jolokia mi... Na még az kéne. :DDD Ismerős vett belőle port, tett a kajájára, és betolta. Aztán 1 hétig problémái voltak, mert szó szerint sebesre marta odalent... ;]

    A pokol pistában pl. 98% körül van a nem chili aránya a Jolokia mellett, az azért elmond valamit róla. ;]

    Persze én bízom TeeJeyben, egyszer majd csak megtalálja a maga kriptonitját. ;)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • TeeJay

    félisten

    válasz Anathema67 #2071 üzenetére

    aha ja akkor a sárréti chilifarm átver... Csernobil és Nyelvterpesz cuccot is vettem tőlük, utóbbit másnap eladtam egy csaj haveromnak mert nekem nem volt csípős, és helyette vettem a Csernobilt és az is 1hét alatt elfogyott mert kiskanállal ettem hogy valamit érezzek. a paprika kivonatos szószból 1 csepp és vad csuklás meg könnyezés. na szerintem pont ezért raknak bele kivonatot :D
    a másik Moruga amit meg vettem kispesti termelőtől van aki 8éve csinálja otthon :K

    CPT : februárban voltunk kint párommal a városligetben halfesztiválon, ott volt a Pokolpista termelője most már Chilion néven, mondtam hogy adjanak nekünk kóstolót a legdurvább szószból, vastagon tegyen a tortilla-ra, aztán mikor látta a srác hogy párom és én is lazán berágtuk akkor lepődött meg mert elmondása szerint a többi ember haldoklik kb. mi meg mondtuk hogy nem is érezzük annyira gyenge, aztán persze elmondtam hogy min tanultuk a chilit megszokni és hogy Reaper alatt esélye sincs nálunk, de inkább külföldi tuning szószokat vennék ami tényleg megkínoz.
    sajnos a sima chili már semmi egy olyan embernek aki evett kivonattal tuningolt szószt :D

    elvileg ha összejön a pénz ebay-es vásárlásra akkor nyártól meglesz a Dave' Ghost Pepper Sauce
    az gyenge 800ezer körüli és elég fájdalmas lesz, de még tervezek egy Blair's Ultra Death szószt is szerezni ami szintén ilyen combos kb.

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák