Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    #5@"Két hálózat épités és egy mailszerver installáció között beugrottak a diszkóba a falu IT-s szakemberei. Láthatóan nehezen találják fel magukat, a vészkijárat közelében álldogálnak hogy túlzott szocializálódás esetén gyorsan el tudjanak menekülni. Egyedül Peti van igazán bezsongva, ő is csupán azért mert ahogy előredőlt, kiszúrta a kamera felbontási specifikációit jelző adatokat a lencse körül." :DDD Ez kész :D

    Személy szerint utálom,ha fotóznak, vagy videóznak. Mondjuk szerintem ez családi vonás, apumtól örököltem, mivel általában vele versengünk azon, hogy ki fogja a kamerát/ fényképezőgépet :D

    Egyébként én már végképp öregnek számítok a magam 24 évével:B Nem mondom,hogy nem járok el ilyen helyekre,de többnyire megfellő méretű baráti társasággal, és ilyenkor is igyekszem nem odafigyelni a "véletlenül" beengedett 15 évesekre :) Sajnos rohanó világban élünk, megfigyelhető ez mindenhol. Anno én még úgy nőttem fel,hogy nem voltak mmorpgk,nem volt szélessávú internet (ki emlékszik a matáv 150Ftos akciójára már?), a chaten (erről már évek óta leszoktam), a fórumokon, a buszon, a szórakozó helyeken, mindnehol. Egy aranyos példa, hogy miért is "imádok" bulikba járni: a nagy party hangulatban valamelyik fiatalabb egyed elört egy korsót,és a nagy rendszeretetében a darabokat le akarta tenni az asztalra.Az se zavarta különösebben,hogy az asztal és közte pl ott van az én pici kacsóm... (végülis komoly bajom nem lett,nem kellett összevarni:D) Viszont mondjuk egy bocs vazze-t elvártam volna tőle,de ő nyugodtan sétált tovább...

    ui: bulifotót rólam nem kaptok,sose szoktam megőrizni őket :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák