Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz asdf_ #3396 üzenetére

    +1 Euronics extra "garanciával" mi is találkoztunk: amatőr voltam, be a boltba, gép kinéz, plusz 3 év gari kell, olcsóé'adjuk? Mondom: Persze! Aztán egyszer csak a "jó" kis zanussi megállt, nem centrifugázott. Hívom a szervizt, adják a szerelőt, ő tájékoztatott: euronicshoz bemegy, kikéri a hibabejelentőt, leadja, majd vár...akár 3 hetet (!). Mosógép centrifuga nélkül, három hétig? :Y Fasza...szerencsére jöttek hamar (kb 3 nap), szétkapták, megmérték, elindult, jó lett...wtf :F . Pécsett kemény a víz, trisót neki, jött a tanács. Azóta megy. Legalább. Ha már magától megjavult, annyit legalább elintéztek, hogy nem megfelelően rakták vissza a lefolyóra a kiömlőcsövet (konyhában van a gép), így azt egy alkalommal ledobta magáról: épp feleségemmel beszéltem telefonon, majd egyszer azt hallom, "Jézusom ömlik a víz!" Szerencsére okosan intézkedett, nem történt komoly baj, egy masszívabb felmosás elég volt, szomszédot sem áztattuk le. Itt is amatőr voltam, nem ellenőriztem, hogy a szerelők vissza tudnak-e rakni egy kifolyócsövet egy szorítógyűrűvel... :W
    Hogy ontopik is legyen: most a fent említett zanussi zwg 6120k "szolgál". Nem mos valami jól, de legalább hangos és néha ugrál is. Pedig amennyire lehet, vízmértékben van (panel...).
    Ha elromlik, mit érdemes venni? Mintha hangosodna, lehet, kissé csapágyas már...(kb 4 éves lehet). Lényeg, hogy ennél jobban mosson, plusz megbízható, hosszú rendes garanciával rendelkezzen.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák