Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz blattida #4343 üzenetére

    Mi az, hogy konkrét gép leírása? Az oldal amit linkeltem a 'konkrét gép leírása'. Ha az oldalukon rákeresek arra, hogy inverteres motor, kidobja az összes gépet. Azért kíváncsi lennék a fogyasztóvédelem álláspontjára ezzel kapcsolatban, mert ez igenis rohadtul megtévesztő. Ilyenkor legalább egy csillagot szoktak odatenni, hogy nem minden típusnál elérhető, de eleve, nem is értem, hogy miért írják ki egy konkrét típus oldalán, ha egyszer nincs benne. Ha a főoldalon lenne egy olyan reklám, hogy a 'mosógépeinket inverteres motorral szereljük', még megérteném (bár ez így ebben a formában is minden gépre vonatkozik, ha nem tesznek kivételt), de az, hogy egy konkrét gép oldalán ez van, nagy probléma.
    Rámegyek a legdrágább (? 81233 típus) leírására, ebben már csak az van ténylegesen, nem? Még sincs a 'Műszaki jellemzők' között, csak hasonló általánosságban, mint az előbbi modellnél. Átnéztem random néhány mosógép adatlapján, ilyen szempontból nem láttam különbséget. Ebből nekem igenis egyértelműen az következik, hogy inverteressel szerelik. (Ami persze nem feltétlenül igaz).
    Amúgy miért mondjátok, hogy nem az, honnan az infó?

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák