Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz asdf_ #3351 üzenetére

    A 20 fokos programot ki tudom hagyni, ez a furfangos megoldás nyilván már megfordult a fejemben. :D
    A kérdés arra vonatkozott, hogy mi a rák legyen a 30 fokos ruhákkal... vagy úgy általánosságban, hogy ha címkéket tekintve ezek a standardok akkor miért nem 30/40 van rajta.
    Az is lehet, hogy a 20 fokos is kihozza, de ha 30-on is mehet (40-en meg nem annyira) akkor mégiscsak jobban tisztít talán.

    15 perc: Másik topicban leírtam, most csak röviden: van élethelyzet rá. Épp erre: kevés cucc, alig piszkos. Viszont kéne - nem várnánk be vele egy teljes mosást és így hamar megvan. Pl. pár új ruha gyereknek, stb...
    Vagy egy esti mosás: gyerek aludna de 15 perc még van a napi cuccokhoz, 30 már nem igazán. És éjjel szépen megszárad... ;)

    De nem is egyéni mosási szokásokra kértem tippet. Gyk: Van 15-ös LG értelmes árban (én nem nagyon találtam csak drágán) ill. más típus ami hozza a leírtakat, jó (vagy értsd: nem rossz) gép és ezt a kettőt is amit az LG-k nem?

    szerk: Ha jól értem azt mondod a 40=40, eco40=30... akár. Viszont ha az eco40 program lesz ami a 2 kiskanál víz miatt hosszan fog mosni akkor ez alapján normál 30 fokos program jó eséllyel nincs. ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák